Bolesławieckie koty będą szczęśliwe


Malwina Hołyna Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Bolesławcu i Agnieszka Król -Solińska opiekunka SU zorganizowały w szkole zbiórkę środków, które przeznaczyły na zakup potrzebnej karmy dla kotów z Bolesławca.

Dzięki wielkiej ofiarności uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły udało się zebrać 1500zł.

Dziękuję serdecznie społeczności II Liceum za okazaną wrażliwość.

” Dobro wraca „


< < Powrót do listy wpisów