Pożegnanie wieloletniego nauczyciela Liceum


Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Stanisława Napiórkowskiego,
wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Bolesławcu.

Pan Stanisław Napiórkowski był cenionym pedagogiem, wychowawcą i człowiekiem oddanym pracy z młodzieżą. Przez lata swojej pracy wnosił w życie szkoły zaangażowanie, życzliwość oraz pasję do sportu .

Rodzinie, Bliskim oraz wszystkim pogrążonym w żałobie składamy wyrazy głębokiego współczucia i szczere kondolencje.

Dyrektor ,

Grono Pedagogiczne,

Pracownicy oraz

 Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Bolesławcu .


< < Powrót do listy wpisów