Dzień Pierwszoklasisty


Dzień Pierwszoklasisty odbył się 28 września 2018 r (piątek) na 6 i 7 godzinie lekcyjnej w auli szkolnej. Organizowała go klasa 2c. Każda z pierwszych klas miała za zadanie przebrać się na dany kolor (kl 1 ad-różowy, kl 1b-czerwony, kl 1c-pomarańczowy) oraz przygotować piosenkę na temat swojego profilu, uwzględniając w tym wychowawcę.

Organizatorzy przygotowali kilka konkurencji, za które oceniało nas wspaniałe Jury składające się z uczniów klasy 2c z wychowawczynią panią Mosorką na czele. Jedną z konkurencji było wyławianie jabłek z wody bez użycia rąk, gdzie zwyciężyła klasa 1b. Następnie wybrane osoby z każdej klasy musiały narysować wylosowaną osobę. Oprócz tego Jury oceniało rozgrywki piłki siatkowej między klasami, które odbyły się na 3-dniowej wycieczce integracyjnej.

Dzień Kota wygrała klasa 1c (wiadomo, najlepsza klasa), która w nagrodę otrzymała 3 zielone karty. 2. miejsce zajęła klasa 1b, która otrzymała małą nagrodę pieniężną. Przegrana klasa otrzymała nagrodę pocieszenia i musiała posprzątać aulę po tym wydarzeniu.


< < Powrót do listy wpisów